مشاوره و برنامه‌ریزی

مؤسسه ساده‌سازان سخن علم با سابقه علمی و پژوهشی اعضای هیات علمی خود امور مشاوره و برنامه‌ریزی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، بلند مدت و ضمن خدمت و نیز محتوای دوره‌های آموزشی را در جهت ارتقاء سطح کیفی مراکز آموزشی و تجاری را بر عهده گرفته است.

طراحی و تولید محتوای آموزشی

مؤسسه ساده‌سازان سخن علم با توجه به نیاز مخاطبان خود اعم از نهادها و سازمان‌ها و مراکز اقدام به طراحی دوره‌های آموزشی و محتوای مربوطه نموده و نیز سناریو‌های آموزشی مرتبط را بر اساس آموزش شخصی‌سازی شده در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. یکی از نشانه‌های موفق بودن دوره آموزشی و طراحی و تولید سناریوی آموزشی، منحصر به فرد بودن و شیوایی مطالب آموزشی است که تیم طراحان مؤسسه ساده‌سازان سخن علم توانایی ساده‌سازی علوم و محتوای آموزشی را مطابق با استانداردهای علمی و آموزشی برای گروه هدف مربوطه به اثبات رسانده‌اند.

ارزیابی آموزشی

مؤسسه‌ ساده‌سازان سخن علم با توجه به تنوع فعالیت‌ اعضای هیات علمی خود توانایی ارزیابی محتواهای آموزشی تولید شده توسط اشخاص و مراکز و نهاد‌ها را به اثبات رسانده است. محتوای تولید شده براساس گروه مخاطب (کودک و نوجوان، دانشجویی و عام و تخصصی) منطبق بر اهداف آموزشی و قوانین حاکم بر نظام آموزشی و مدیریتی و بومی‌سازی دانش در کشور ارزیابی شده و در دسترس سفارش دهنده و نهایتاً مخاطب قرار می‌گیرد.

محتواهای آموزشی کستره وسیعی اعم از مقالات، کتب و بسته‌های علمی – آموزشی و سرگرمی و نیز بازی‌ها را شامل می‌شود که به فراخور نیاز مخاطب و هدف سفارش‌دهنده ارزیابی می‌شود.

آموزش و اجرای فعالیت‌های آموزشی

مؤسسه ساده‌سازان سخن علم با در اختیار داشتن شبکه‌ گسترده‌ای از دانشجویان، دبیران و مدرسین علاوه بر طراحی دوره آموزشی، آموزش و تدریس دوره‌های آموزشی به زبان ساده و شیوا را برای گروه‌های هدف متنوع و بر اساس نیاز مراکز و اشخاص در کارنامه خود دارد. همچنین اجرای دوره‌‌های آموزشی را با توجه به حساسیت این امر به درخواست مراکز بر عهده می‌گیرد.

فعالیت‌ها، همکاران و مشتریان

برخی از همکاران و مشتریان مؤسسه ساده‌سازان سخن علم به شرح زیر هستند.

همکاران
خانه زیست شناسی، باغ کتاب تهران